شرکت آریا رازک با هدف گسترش دامنه فعالیت های تجاری و متنوع سازی سبد کالاهای خود، تامین مواد اولیه اساسی مورد نیاز صنایع غذایی کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

این شرکت در زمینه واردات انواع نهاده های دامی شامل ذرت و جو، دانه های روغنی از جمله دانه سویا و کلزا و انواع روغن های نباتی شامل روغن آفتابگردان، سویا، کلزا و پالم فعالیت دارد. واردات انواع حبوبات به کشور نیز از دیگر فعالیت های این شرکت با هدف تامین بازار داخلی این محصولات است.
عمده محصولات غذایی وارداتی شرکت آریارازک با بالاترین کیفیت و استاندارد و از کشورهای عمده و معتبر تولیدکننده این محصولات چون روسیه، قزاقستان، برزیل، آرژانتین، اوکراین و مالزی تامین و با قیمت های مصوب و روز بازار به مشتریان عزیز عرضه می شود.
ایجاد ارتباط پایدار بر پایه تعهد با مشتریان و گسترش دامنه تجارت داخلی و خارجی از مهم ترین اهداف ماست. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات وارداتی و همکاری تجاری با ما در تماس باشید.


“اولویت ما رضایت مشتریان است.“

این شرکت در زمینه واردات انواع نهاده های دامی شامل ذرت و جو، دانه های روغنی از جمله دانه سویا و کلزا و انواع روغن های نباتی شامل روغن آفتابگردان، سویا، کلزا و پالم فعالیت دارد.
تماس با ما : 02126126001 | آدرس : تهران، خیابان پاسداران بن بست بهار پلاک 3 طبقه نهم | ایمیل ما: info@aryarazak.com